Hotel Ondráš

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kvítková 4323, Zlín 76001

Velmi dobré
dle 130 recenzí

82%

Jarmila
jednotlivec, 17.11.2018

V samotném srdci baťovského Zlína stojí tříhvězdičkový Hotel Ondráš, vyhledávaný a ceněný pro své služby na vysoké úrovni.
Hotel společně s restauracemi a casinem sídlí ve čtyřpatrovém komplexu ve Kvítkové ulici, známé pro vysokou koncentraci hospůdek, klubů a zábavních podniků. Jeho specialitou pro ubytované je možnost výuky golfu.
53 hostů hotelu se vyspí v 26 zrekonstruovaných pokojích, z nichž dva jsou apartmány. Parkování je placené a parkovací místo nelze předem rezervovat.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Hotel Ondráš On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj standart
Dvoulůžkový turist - sociální mimo pokoj
Dvoulůžkový pokoj standart
Dvoulůžkový pokoj komfort
Apartmán bussiness s whirlpoolem
Apartmán s whirlpoolem - 2 pokoje
Třílůžkový pokoj komfort
Dvoulůžkový ekonomy
Třílůžkový ekonomy

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Ondráš Pokoje

26 pokojů ve zlínském Hotelu Ondráš se podle úrovně výbavy dělí na turistické, standard, comfort a 2 apartmány. Ve všech kromě turistických pokojů je koupelna se sociálním zařízením. Turistické pokoje mají pouze sprchu a toalety se nachází mimo ně. Další vybavení (televize, fén na vlasy) je stejné jako v ostatních pokojích.
V koupelnách obou apartmá pak lákají k odpočinku hydromasážní vany. Součástí apartmánu business je pracovna, apartmán plus má místo ní obývací pokoj.
Bezdrátové wi-fi připojení k internetu je k dispozici zdarma po celé budově.

Hotel Ondráš Gastronomie

V čele hotelové restaurace Brasileiro stojí rodilý brazilský kuchař, který si potrpí na čerstvé suroviny a profesionální přístup. Speciality brazilské kuchyně tady můžete ochutnat každý všední den od 7:00 do 15:00. Podávají se zde také snídaně v kontinentální podobě, hoteloví hosté si mohou k ubytování přikoupit snídani formou rautu.
Do suterénu budovy pak láká originální pub nazvaný V práci. Uvnitř najdete nevídaný interiér, stoly se samoobslužnými výčepy a spoustu zábavy.

Hotel Ondráš Recepce

non stop


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club

Hotel Ondráš Dostupnost

Nejsnadnější cesta autem k Hotelu Ondráš vede ze třídy Tomáše Bati do ulice Dlouhé a z ní hned doprava do ulice Kvítkové. Parkování před hotelem se platí, místo však není možné objednat dopředu.
Cesta k nejbližší vlakové zastávce Zlín - Dlouhá trvá pěšky asi tak 7 minut, na stanici Zlín - Střed, v jejíž těsné blízkosti je i autobusové nádraží, pak necelou půlhodinku.

Hotel Ondráš Okolí

Metropole Valašska Zlín je proslulá unikátní funkcionalistickou architekturou, nevídanou jinde v celé Evropě. Většina staveb i celých čtvrtí vybudovaných z typických červených cihel je dnes památkově chráněná. Za vidění stojí minimálně mrakodrap č. 21 a uvnitř unikátní kancelář ve výtahu.
Samotné Valašsko a okolí Zlína pak nabízí celou řadu dalších cílů jako hrad Buchlov, přehradu Fryšták podvodní expozici Živá voda Modrá v Modré u Velehradu a celou řadu dalších.

Hotel Ondráš Další informace

Chcete se naučit hrát golf? V Hotelu Ondráš k tomu máte skvělou příležitost. Zajistí vám odborné lekce golfu pro dospělé i děti včetně první hry na hřišti s průvodcem. Na závěr výuky je možné získat osvědčení pro hru i na dalších regulérních golfových hřištích.

Hotel Ondráš

Kvítková 4323, Zlín
Zobrazit celou mapu